KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16858140

nr 1685 8140

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad Gabrielsson, daterad -52, Dansande flicka, 37x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm

Utrop:

400 kr

måndag 10 mars 2025
kl 20:53:20